MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9577477
nr 957 7477
Stolar
6 st, Sent 1800-tal, Slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:39:41
21/4 22:43:42